Firmas papīra tasīšu salīdzinājums

Šajā zīmolu papīra krūzīšu salīdzinājumā varat aplūkot atšķirības starp daudzu veidu pasūtījuma drukātajām papīra krūzītēm, kā arī pielāgotām plastmasas krūzītēm.

Aplūkojiet, kā dažādi papīra krūzītes ar zīmolu var salīdzināt ar PET plastmasas krūzītēm ar apdruku pēc pasūtījuma. Jūs atradīsiet, kuri pēc pasūtījuma izgatavotie apdrukātie papīra krūzītes vislabāk atbilst jūsu vajadzībām vai lietošanas scenārijam, pamatojoties uz to siltumizolāciju, drukas krāsu piesātinājumu vai cenu. Šī pasūtījuma papīra tasīšu salīdzinājuma apakšā atradīsiet saīsnes uz attiecīgajiem katra veida produktiem.

KRŪZĪTES TIPS

SW – viensienas papīra tasītes

DW – uzmava Double Wall Papīra krūzes

TW – Termiskā dubultā siena Papīra krūzes

PET/rPET/PLA – plastmasas krūzītes

Attēls

Branded PET plastic cup

Apraksts

SW – viensienas papīra tasītei, kas izgatavota no viena papīra slāņa, ir viszemākā siltumizolācija. Tam ir jauka apdruka ar daļēji matētu apdari. Krāsas ir daudz mazāk piesātinātas nekā citām krūzēm. Šī ir tipiska ūdens vai sulas krūze, ko galvenokārt izmanto ūdens dozatoros. Tā ir lētākā krūze, kā arī no visām krūzēm lielākā daļa iepakojumu ir uz vienas eiro paletes, tāpēc šīs krūzes ir arī visekonomiskāk transportējamas.

DW – pasūtījuma apdrukāts viensienas papīra kauss, kas izgatavots no dubultā papīra slāņa, kas salīmēts kopā – vidēja siltuma izolācija. Ļoti labi izskatās spīdīga druka, spilgtas krāsas, attēlam līdzīga kvalitāte. Populārākā tase, ko izmanto reklāmas vai mārketinga kampaņās , dažkārt to izmanto arī kafijai līdzi. To stingro sieniņu dēļ tās var saķerties kopā. Klienti novērtē tās stingrās sienas un izcilo cenas un kvalitātes attiecību.

TW – pielāgota dubultsienu paer kauss, kas izgatavots no dubultā papīra slāņa, kas ir labākais veids, kā izolēt siltumu – starp divām papīra loksnēm ir aptuveni 1-2 mm biezs gaisa kabatiņš. Apakšā ir aptuveni 12 mm augsta neapdrukāta balta “kājiņa”. Augstas kvalitātes spīdīga druka, spilgtas krāsas, attēlam līdzīga kvalitāte. Tipisks kafijas tasīte līdzņemšanai. Šīs tasītes tiek novērtētas to augstās kvalitātes un labākās siltumizolācijas dēļ to vidū, kas visvairāk cenšas apmierināt klientu vēlmes.

PET/rPET/PLA – pēc pasūtījuma apdrukāts caurspīdīgs plastmasas kauss. Drukāšanas iespējas ir atkarīgas no pasūtītā daudzuma. rPET ir augstas kvalitātes pārstrādāta plastmasa. Tas ir viscaurredzamākais, caurspīdīgākais, ar visgludāko virsmu. Tā ir arī visstingrākā plastmasa, ko izmanto krūzīšu izgatavošanā. Lielākoties to izmanto bāri un fitnesa studijas limonādēm, kokteiļiem un svaigām sulām, lai parādītu, kas ir tases iekšpusē, un tās saturs nav pārāk karsts.

Pieteikumi

Uzņēmumi – krūzītes ūdens dozatoriem, sulas.

Reklāma – produktu paraugu ņemšana, pasākumi, pikniki.

Reklāma – gadatirgi, konferences, produktu paraugu ņemšana.

Kafejnīca, maiznīca, bārs, viesnīca, konditoreja – kafija, tēja.

Bārs, fitness – limonāde, smūtijs, svaiga sula, kokteilis, latte, alus.

Maksimālā dzēriena temperatūra

95 ⁰C

95 ⁰C

95 ⁰C

60 ⁰C

Materiālu slāņi

Viens PE/PLA/ūdens bāzes pārklāta papīra slānis.

Divi PE/PLA/ūdens bāzes pārklāta papīra slāņi ir salīmēti kopā.

Divi PE/PLA/ūdens bāzes pārklāta papīra slāņi ar gaisa kabatu starp tiem.

Viens PET, PLA vai rPET plastmasas, kas ir no otrreizējās pārstrādes PET, slānis.

Siltumizolācija

Piegādes izmaksas

Cena

Produktu saīsnes

Pārbaudiet citus RainbowCups piedāvātos produktus

 

Papildus pielāgotām apdrukātām papīra tasītēm RainbowCups piedāvā arī pielāgotu porciju cukuru ar apdruku, videi draudzīgus šķiedras vāciņus papīra tasītēm un koka kafijas maisītājus, kā arī citus piederumus. Visus šos produktus var apdrukāt ar jūsu zīmola krāsām un logotipiem, nodrošinot pilnīgu, videi draudzīgu risinājumu jūsu uzņēmumam. Mēs varam uzņemties arī jūsu individualizēto papīra tasīšu grafisko dizainu, jo līdz šim esam guvuši lielu pieredzi šajā jomā. Vienkārši pastāstiet mums, par ko sapņojat, un mēs parūpēsimies, lai tas piepildītos.

Turpināt lasīt šo galīgo ekspertu ceļvedi par to, kā izvēlēties, pasūtīt un noformēt pielāgotus drukātus papīra kausus