Galīgais ceļvedis, kā izstrādāt firmas papīra krūzes jūsu uzņēmumam

Galīgais ceļvedis, kā izstrādāt firmas papīra krūzes jūsu uzņēmumam

Vai meklējat veidu, kā popularizēt savu zīmolu un izcelties no konkurentiem?

Papīra krūzītes ar firmas zīmi ir lielisks risinājums jebkura lieluma uzņēmumiem, jo tās ir kvalitatīvs un rentabls veids, kā sasniegt savu mērķauditoriju. Pielāgotas drukātas papīra krūzes ir lielisks veids, kā popularizēt savu zīmolu un nodrošināt ērtu, videi draudzīgu risinājumu saviem klientiem. Šajā rakstā mēs iepazīstināsim jūs ar galvenajiem soļiem, kā izstrādāt ideālas papīra krūzītes ar zīmolu, kas palīdzēs jūsu uzņēmumam gūt panākumus.

Izpratne par zīmola papīra tasīšu nozīmi

Pirms pievēršamies dizaina procesam, ir svarīgi saprast, cik svarīgi ir zīmolu papīra tasītes. Šīs krūzītes ne tikai popularizē jūsu zīmolu, bet arī ir videi draudzīgāks risinājums salīdzinājumā ar plastmasas krūzītēm.

Galvenie apsvērumi, izstrādājot papīra krūzītes ar zīmolu

Veidojot savas firmas papīra krūzes, ir svarīgi paturēt prātā šādus apsvērumus:

1. Apsveriet ilgtspēju un tāpēc izvēlieties videi draudzīgas papīra krūzes.

Papildus zīmola popularizēšanai ir svarīgi ņemt vērā arī zīmola papīra tasīšu ietekmi uz vidi. Lai samazinātu ietekmi uz vidi, apsveriet iespēju izmantot pārstrādātus materiālus vai bioloģiski noārdāmus un kompostējamus tradicionālo papīra krūzīšu aizstājējus. Izvēloties videi draudzīgas papīra krūzes, tiek ietekmēts arī dizains. Atkarībā no tā, kuras krūzes izvēlēsieties, jums būs vai nebūs jāizmanto logotips “Plastmasa izstrādājumā” (miruša bruņurupuča logotips), kas saskaņā ar SUP direktīvu ir vai nav jāizmanto izstrādājumiem, kas satur plastmasu. Tāpēc, izvēloties ECO papīra krūzītes, jūsu zīmols un produkti kļūst pievilcīgāki ekoloģiski piesardzīgiem klientiem. Vairāk informācijas par ilgtspējīgiem un videi draudzīgiem papīra tasīšu risinājumiem no rainbowcups var atrast mūsu vides ilgtspējas tīmekļa vietnē.

plastic in product logo SUP directive rainbowcups custom printed paper cups

2. Izvēlieties augstas kvalitātes drukāšanas metodes

Lai nodrošinātu, ka jūsu papīra krūzītes ar zīmolu izskatās profesionāli un ilgi kalpo, ir svarīgi izvēlēties augstas kvalitātes drukas metodi. Dažas populārākās drukas metodes ir ofseta druka, digitālā druka, fleksogrāfiskā druka, tamponu druka un sietspiede. Katrai no šīm metodēm ir savas priekšrocības un ierobežojumi, tāpēc ir svarīgi izvēlēties savām vajadzībām atbilstošu metodi. Rainbow cups mēs izmantojam tikai pirmās divas drukāšanas metodes, jo tās nodrošina vislabāko papīra krūzīšu drukas kvalitāti no visām pieejamajām drukāšanas metodēm.

printing methods colour checking branded paper cups
customised branded paper cups for coffee and cutom printed ice cream cups from rainbowcups
custom designed paper coffee cups with own logo print from rainbowcups

3. Izvēlieties piemērotu pielāgotu papīra krūzīšu un citu pēc pasūtījuma apdrukātu produktu, piemēram, apdrukātu cukura vai caurspīdīgu krūzīšu, izmēru un veidu.

Jūsu zīmola papīra tasīšu izmērs un veids (SW/DW/TW) būtiski ietekmēs to kopējo izskatu un funkcionalitāti. Izvēloties pareizo krūzīšu izmēru un veidu, ņemiet vērā savu mērķauditoriju un dzērienu veidu, ko piedāvāsiet. Varat arī apsvērt iespēju izmantot dažāda izmēra un veida krūzītes dažādiem dzērienu veidiem, piemēram, mazākas krūzītes espresso un lielākas krūzītes kafijai. Krūzītes veids galvenokārt ir atkarīgs arī no dzēriena. Karstajiem dzērieniem vislabāk piemērotas ir TW papīra krūzes, bet aukstajiem dzērieniem vai tikai ūdenim ir piemērotas SW papīra krūzes. Limonādei, alum, kokteilim, burbuļtējai, svaigai sulai vai jebkuram citam dzērienam, ko vēlaties, lai tas būtu redzams, vislabāk noderēs caurspīdīgi PET trauciņi. Lai atrastu jūsu vajadzībām vispiemērotāko krūzītes veidu, aplūkojiet mūsu pielāgotu papīra krūzīšu salīdzināšanas lapu.

rainbowcups branded paper cup empty grphic design template
rainbowcups branded paper cup template custom print paper cup template

4. Papīra krūzīšu un citu pēc pasūtījuma drukātu produktu dizaina veidnes

Lai vienkāršotu apdrukātas papīra krūzes grafiskā dizaina procesu, rainbowcups piedāvā bezmaksas dizaina veidnes. Šīs PDF veidnes var viegli pielāgot, izmantojot sava zīmola krāsas un logotipus, tādējādi ļaujot viegli izveidot profesionāli izskatīgu dizainu. Šajās papīra tasīšu dizaina veidnēs ir iekļautas visas vadlīnijas un tehniskās prasības, kā arī vienkārša metode, kā pārbaudīt gatavo dizainu un to, kā tas izskatīsies uz tasītes. Tās noteikti ir vērts pārbaudīt.

Ekoloģiski tīras, pielāgotas papīra krūzes no RainbowCups

Ilgtspēja ir galvenā prioritāte
Rainbow Cups
, tāpēc savos izstrādājumos izmanto tikai videi draudzīgus materiālus, tostarp pārstrādātus un bioloģiski noārdāmus materiālus.

Uzziniet vairāk par mūsu apņemšanos ievērot ilgtspēju

.

eco-friendly sustainable paper cups with green dot logo

Padomi veiksmīgam zīmola papīra krūzes dizainam

Lai nodrošinātu, ka jūsu zīmolu papīra krūzīšu dizains ir gan efektīvs, gan profesionāls, ņemiet vērā šādus padomus:

custom printed paper cup with company logo rainbowcups

1. Sāciet savu papīra tasīšu dizaina ceļojumu ar skaidru zīmola identitāti.

Pirms zīmola papīra tasīšu dizaina izstrādes uzsākšanas ir svarīgi skaidri izprast sava zīmola identitāti. Tas ietver jūsu uzņēmuma logotipu, krāsas un vēstījumu, kā arī jebkādus papildu attēlus vai grafikas, ko vēlaties iekļaut uz papīra tasītēm. Skaidra zīmola identitāte nodrošinās, ka jūsu papīra tasītes atbilst jūsu vispārējiem mārketinga centieniem, un palīdzēs jums izveidot vienotu un neaizmirstamu jūsu uzņēmuma izskatu. Tas palīdzēs nostiprināt jūsu zīmola identitāti un padarīs jūsu papīra krūzes viegli atpazīstamas.

bespoke paper cups with custom printed logo rainbowcups

2. Apsveriet savu mērķauditoriju

Veidojot savas firmas papīra krūzītes, ir svarīgi paturēt prātā savu mērķauditoriju. Kāda veida klientus vēlaties piesaistīt un kāds dizains viņus uzrunās?

3. Izmantojiet spilgtas krāsas un uzmanību piesaistošu grafiku.

Lai izceltos ar savu zīmolu marķētās papīra tasītes, ir svarīgi izmantot spilgtas krāsas un uzmanību piesaistošu grafiku. Apsveriet iespēju izmantot sava zīmola krāsas un logotipu, kā arī papildu attēlus un grafikas, kas palīdzēs jums popularizēt savu zīmolu un kļūt pamanītam. Taču vienlaikus atcerieties, ka…

rainbowcups double wall branded paper cup colourful

4. Vienkāršojiet to

Lai gan vēlaties, lai jūsu papīra krūzītes ar zīmolu būtu uzkrītošas, ir svarīgi arī saglabāt vienkāršu dizainu. Pārāk daudz krāsu, attēlu vai grafikas var padarīt jūsu krūzes pārblīvētas un grūti salasāmas. Šāds kauss var būt pārlieku liels un mazināt jūsu zīmola vēstījumu. Tīrs, vienkāršs dizains bieži vien ir visefektīvākais. Kā bieži vien, arī šajā gadījumā pareizā pieeja ir “mazāk ir vairāk”. Apskatiet mūsu portfolio, lai iedvesmotos no citu klientu dizaina.

custom printed paper cups with own logo rainbowcups

Papildu produkti, ko piedāvā RainbowCups

 

Papildus pielāgotām apdrukātām papīra tasītēm RainbowCups piedāvā arī pielāgotu porciju cukuru ar apdruku, videi draudzīgus šķiedras vāciņus papīra tasītēm un koka kafijas maisītājus, kā arī citus piederumus. Visus šos produktus var apdrukāt ar jūsu zīmola krāsām un logotipiem, nodrošinot pilnīgu, videi draudzīgu risinājumu jūsu uzņēmumam. Mēs varam uzņemties arī jūsu individualizēto papīra tasīšu grafisko dizainu, jo līdz šim esam guvuši lielu pieredzi šajā jomā. Vienkārši pastāstiet mums, par ko sapņojat, un mēs parūpēsimies, lai tas piepildītos.

Secinājums

Papīra krūzīšu dizains ir lielisks veids, kā popularizēt savu zīmolu un nodrošināt ērtu, videi draudzīgu risinājumu saviem klientiem. Paturot prātā galvenos apsvērumus un padomus, varat izveidot dizainu, kas precīzi atspoguļo jūsu zīmola tēlu. Sāciet darbu ar
RainbowCups
un speriet pirmo soli sava zīmola popularizēšanā, izmantojot pielāgotas drukātas papīra krūzes.

Iegādājieties savus zīmolotos papīra tasītes no RainbowCups

Lai iegūtu augstākās kvalitātes pielāgotus papīra krūzītes ar apdruku, vērsieties pie
RainbowCups
. Mēs piedāvājam plašu
bezmaksas papīra tasīšu grafiskā dizaina veidnes
, kā arī pielāgošanas iespējas, lai palīdzētu jums izveidot ideālus papīra krūzītes un citus pielāgotus vienreizlietojamos izstrādājumus jūsu uzņēmumam.

Lai sāktu savu papīra tasīšu dizaina ceļojumu, izmantojiet šos
dizaina veidnes
kā sākumpunktu. Vienkārši izvēlieties savām vajadzībām vispiemērotāko veidni, pievienojiet zīmolu un attēlus, un varat sākt darbu!