Vides ilgtspēja

Ko rainbowcups dara vides ilgtspējas labā?

Rainbowcups ir svarīga vides ilgtspējība. Būdami atbildīgs uzņēmums, mēs esam daļa no Zaļā punkta (Der Grüne Punkt) pārstrādes sistēmas, kuras ietvaros piedalāmies otrreizējai pārstrādei derīgu materiālu vākšanā. Katru gadu mēs palielinām savākto un pārstrādāto produktu īpatsvaru.

Dienu pēc dienas mēs cītīgi strādājam, lai palielinātu pārstrādātas izejvielas, piemēram, rPET, kas ir PET plastmasa, kas iegūta no otrreizējās pārstrādes, kā arī materiāli, kas izgatavoti no atjaunojamiem avotiem, piemēram, PLA vai CPLA, kas ir termoplastisks poliesteris, ko iegūst, kondensējot un kristalizējot pienskābi. PLA parasti ražo no fermentētas augu cietes, piemēram, kukurūzas, manioka, cukurniedru vai cukurbiešu mīkstuma. Tā kā tas ir izgatavots no 100% atjaunojamiem resursiem, tas ir arī bioloģiski noārdāms un kompostējams.

Videi viskaitīgākos produktus mēs aizstājam ar videi draudzīgākajiem variantiem. No sava piedāvājuma esam izslēguši plastmasas salmiņus un kafijas maisītājus, jo tie visvairāk kaitēja videi. Nesen mēs esam papildinājuši savu piedāvājumu ar kompostējamu šķiedras vāku, kas izgatavots no papīra masas.

Lai nodrošinātu vides ilgtspēju, mēs nepārtraukti palielinām to izstrādājumu skaitu, kas izgatavoti no bioloģiski noārdāmiem un kompostējamiem materiāliem saskaņā ar standartu EN 13432:2002.

Mēs dodam priekšroku FSC vai PEFC sertificētiem papīra piegādātājiem, jo vēlamies, lai papīrs, ko izmantojam, būtu izgatavots no koksnes, kas iegūta no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem.

Mūsu BIO papīra krūzītēs PLA vietā tiek izmantota jauna ūdens bāzes barjera, tāpēc saskaņā ar kopīgo izpratni par SUP direktīvu, jums nav jāizmanto logotips “plastmasa izstrādājumā”, bet, lai būtu 100% pārliecināts, pārbaudiet savas valsts noteikumus.

Šo zaļo pārveidi var vēl vairāk paplašināt, pieņemot lēmumus par pirkumiem! Veiksim to kopā!