Par mums

Rainbowcups misija

 

ir nodrošināt kvalitatīvus firmas papīra krūzītes par pieņemamu cenu.

 

Ir daudzi iemesli, kāpēc zīmolvedība ir svarīga. Pirmkārt, papīra krūzītes ar firmas zīmi var palīdzēt radīt profesionālu jūsu uzņēmuma tēlu. Tie var arī palīdzēt popularizēt jūsu zīmolu un palielināt zīmola atpazīstamību. Turklāt papīra krūzītes ar firmas zīmi var palīdzēt veidot klientu lojalitāti un piesaistīt atkārtotus klientus. Visbeidzot, papīra krūzītes ar firmas zīmi var palīdzēt palielināt pārdošanas apjomus un radīt jaunus klientus. Visi šie faktori kopā veido zīmolvedību kā būtisku jebkura biznesa plāna sastāvdaļu. Tā kā ir tik daudz priekšrocību, ir viegli saprast, kāpēc zīmola veidošana ir tik svarīga jebkura veiksmīga uzņēmuma izveides un darbības uzsākšanas daļa, un mēs vēlamies, lai jūs to varētu veikt par pieņemamu cenu.

Rainbow cups sasniegumi firmas papīra tasīšu ražošanā

Pieredzes gadi

Valstis

Apmierināti klienti

Grafiskais dizains

Rainbowcups stāsts

Mēs dibinājāmies 2006. gadā, bet tikai 2013. gadā mūsu mīlestība pret krūzītēm pārtapa par zīmolu rainbowcups.

Sākotnēji rainbowcups piedāvājumā bija zīmola papīra krūzes ar individuālu apdruku. Tās bija pieejamas trīs kategorijās – viensienu papīra tasītes, dubultsienu papīra tasītes un termopapīra tasītes, kas vislabāk saglabā siltumu. Mēs esam paplašinājuši savu piedāvājumu, iekļaujot saldējuma krūzītes ar apdruku, PET plastmasas krūzītes ar logotipu un aksesuārus, piemēram, kafijas vāciņus, kafijas maisītājus un cukuru ar apdruku.

Jau kopš rainbowcups darbības sākuma mēs zinājām, ka vēlamies, lai mūsu augstas kvalitātes pielāgotas drukātās krūzes un aksesuāri palīdzētu veidot zīmolus klientiem no visas Eiropas. Tāpēc 2014. gadā mēs paplašinājām savu darbību visā Eiropas Savienībā un tādās asociētajās valstīs kā Norvēģija.

Rainbowcups zīmola dinamiskā attīstība ir novedusi pie tā, ka 2015. gadā tika atvērts mūsu pašu profesionāls loģistikas centrs, no kura mēs sūtām savus produktus. Tas ievērojami uzlaboja mūsu servisu un klientu apmierinātību, liekot mums 2017. gadā svinēt 1000 klientu iegūšanu.

2018. gadā vēl viens iemesls priecāties bija tas, ka rainbowcups produkti parādījās 29 valstīs 3 kontinentos. Tas mums ir īpaši svarīgi, jo apliecina, ka rainbowcups ir uzticams partneris klientiem visā pasaulē.

2019. gadā, lai apmierinātu vides un mūsu klientu vajadzības, mēs produktu klāstā ieviesām bioloģiski noārdāmus krūzītes un PLA vāciņus.

2022. gadā, lai labāk atbilstu SUP direktīvas prasībām, mūsu bioloģiski noārdāmā papīra krūzītēs PLA slāņa vietā esam ieviesuši ūdens bāzes pārklājumu, kas ir vēl draudzīgāks videi.

Uzņēmums

Zīmols rainbowcups pieder:
WirelessCom Sp. z o.o.
Rozłogi 14/3
01-310 Varšava
Polija

Reģistrācijas dati

PVN EU PL5222831655
KRS 0000265037
REĢIONS 140725329
BDO 000347398
Zentrale Stelle DE3610909103888
Pamatkapitāls 150 000,00 PLN

Loģistikas un ražošanas centrs

Pasūtījumu atgriešana vai savākšana ir iespējama tikai pēc iepriekšējas vienošanās.

rainbowcups (Loxxess noliktava)
Kwietniowa 36 iela
05-090 Wypędy, Polija

Uzņēmuma pasta adrese

Rainbowcups zīmols pieder uzņēmumam WirelessCom Sp. z o.o. Tālāk norādītā adrese ir paredzēta tikai pasta sūtījumiem.

WirelessCom Sp. z o.o.
Rozłogi 14/3
01-310 Varšava, Polija

Vai vēlaties justies droši? Pārbaudiet mūs!

Zemāk ir atrodami visi reģistri, kuros varat pārbaudīt mūsu datus tiešsaistē:

Eiropas nodokļu identifikācijas numurs

PVN ES: PL5222831655

Noklikšķiniet ŠEIT – Eiropas Komisijas tīmekļa vietne. Dalībvalsts piešķirtā PVN numura derīgumu var pārbaudīt, izvēloties attiecīgo valsti no saraksta un ievadot numuru, kuru vēlaties pārbaudīt.

Nodokļu identifikācijas numurs

NUMURS: PL5222831655

Noklikšķiniet ŠEIT – Eiropas Komisijas tīmekļa vietne, kas pārbauda, vai numura sintakse ir pareiza. Ievadiet NIP numuru bez “PL” priekšā.

Valsts tiesu reģistrs

KRS: 0000265037

Noklikšķiniet ŠEIT – Tieslietu ministrijas tīmekļa vietne. Polijas uzņēmumiem tas ir vissvarīgākais reģistrs. Tur atradīsiet visu informāciju par mums. Lai to izdarītu, atzīmējiet “Uzņēmēji” (vai “Uzņēmcy”) un pēc tam ievadiet KRS numuru.

Uzņēmēja identifikācijas un reģistrācijas numurs

EORI: PL522283165500000

Noklikšķiniet ŠEIT – Eiropas Komisijas tīmekļa vietne. Tā pārbauda, vai esam reģistrēti eksportam ārpus ES. Tas ir noderīgi, piemēram, eksportam uz Norvēģiju, Šveici vai Lielbritāniju. Vienkārši ievadiet EORI numuru.

Statistiskais komercreģistrācijas numurs

REĢIONS: 140725329

KLIKSTINĀT ŠEIT – Centrālās statistikas pārvaldes tīmekļa vietne, kurā tiek glabāti visi reģistra dati. Lai tos pārbaudītu, ievadiet REGON numuru un noklikšķiniet uz “meklēt”.

Šīs vietnes SSL sertifikāts

Noklikšķiniet ŠEIT – starptautiska tīmekļa vietne, kurā norādīts, kam pieder šī tīmekļa vietne. Tas nozīmē, ka tā ir mūsu tīmekļa vietne un neviens par mums neizpaužas. Ir tīmekļa vietnes identitātes nodrošināšanas garantija 1 000 000 000 ASV dolāru apmērā.