Kā veidot papīra kausu ar zīmolu

Kas ir zīmolvedība un kāpēc tā ir tik svarīga?

 

Nav šaubu, ka zīmolvedība mūsdienu uzņēmējdarbības pasaulē ir ļoti svarīga. Spēcīgs zīmols var palīdzēt jums piesaistīt jaunus klientus, veidot esošo klientu lojalitāti un izcelties starp konkurentiem. Bet kas īsti ir zīmolvedība un kāpēc tā ir tik svarīga?

Vienkāršāk sakot, zīmolvedība ir process, kurā tiek radīta un uzturēta jūsu uzņēmuma unikāla identitāte. Šai identitātei ir jāatspoguļojas visā, sākot no logotipa un vietnes dizaina līdz pat tam, kā atbildat uz zvaniem un sazināties ar klientiem. Spēcīgs zīmols liks cilvēkiem atcerēties jūsu uzņēmumu un asociēt ar to pozitīvas īpašības.

Ir vairāki iemesli, kāpēc zīmolvedība ir tik svarīga. Pirmkārt, kā minēts iepriekš, tas var palīdzēt piesaistīt jaunus klientus. Cilvēki labprātāk sadarbosies ar uzņēmumu, kuru atpazīst un par kuru viņiem ir pozitīvas sajūtas. Zīmola zīmols var arī palīdzēt veidot klientu lojalitāti; zīmola produkti parasti izraisa lielāku lojalitāti nekā vispārīgi produkti. Visbeidzot, zīmolvedība var palīdzēt jums atšķirt savu uzņēmumu no konkurentiem. Pārpildītā tirgū spēcīgs zīmols var būt atšķirība starp veiksmi un neveiksmi.

Kā redzat, zīmola veidošana ir būtiska jebkuram uzņēmumam, kas vēlas gūt panākumus mūsdienu tirgū. Ja neieguldāt zīmolvedībā, jūs vienkārši nedarāt pietiekami daudz, lai paplašinātu savu uzņēmumu. Papīra krūzes ar jūsu logotipu ir lielisks veids, kā sākt veidot spēcīgu jūsu uzņēmuma zīmola identitāti.

Kā veidot pielāgotus drukātus papīra krūzītes?

Papīra krūzes ir populāra izvēle kafejnīcām, maiznīcām, viesnīcām un citiem uzņēmumiem. Papīra krūzītes ar firmas zīmi var palīdzēt palielināt to zīmola atpazīstamību un veidot klientu lojalitāti. Pielāgotas apdrukātas krūzītes var izmantot arī īpašu pasākumu, piemēram, tirdzniecības izstāžu, sporta pasākumu vai konferenču, popularizēšanai. Tās ir lētas un vienreizlietojamas, tāpēc tās ir ērtas klientiem, kas dodas ceļā. Papīra krūzes var apzīmēt ar logotipu vai citiem dizaina elementiem, lai palīdzētu popularizēt savu uzņēmumu.

Ja jūs interesē pielāgotu papīra krūzīšu dizains, jāpatur prātā dažas lietas.

Vispirms izlemiet, kāda izmēra krūze jums ir nepieciešama. Standarta izmēri ir 8 unces jeb 200 ml (mazas), 12 unces jeb 300 ml (vidējas) un 16 unces jeb 400 ml (lielas).

Pēc tam izvēlieties krūzes veidu. Jūs varat izvēlēties viensienu papīra krūzi (vislabāk piemērota ūdenim), kuras virsma ir apdrukāta, vai dubultsienu papīra krūzi ar termoizolāciju (vislabāk piemērota kafijai vai tējai), kurai ir sava veida neapdrukāta balta kājiņa.

Pēc tam izvēlieties krūzes krāsu, kas papildinās jūsu dizainu. Visbeidzot, padomājiet par vēlamā dizaina veidu. Vienkāršs dizains ar vienu vai divām krāsām parasti vislabāk darbojas uz firmas papīra krūzītēm. Bet, ja esat iecerējis sarežģītāku dizainu, pārliecinieties, ka izmantojat augstas kvalitātes drukāšanas metodes, lai jūsu dizains izskatītos lieliski.

Kad esat izlēmis par šīm detaļām, lejupielādējiet piemērotu veidni un varat sākt veidot pielāgotas papīra krūzes, ievērojot visus iekšpusē sniegtos norādījumus!

No kā izvairīties, izstrādājot papīra krūzītes ar zīmolu?

Jebkurā labā kafijas veikala mārketinga stratēģijā ir jāiekļauj firmas zīmola papīra krūzītes.

Tomēr ir dažas lietas, no kurām jāizvairās, izstrādājot pielāgotus drukātus papīra krūzītes.

Pirmkārt, nepakļaujieties vēlmei pārspīlēt ar zīmolvedību. Pārāk daudz logotipu vai pārāk daudz zīmolu elementu var padarīt krūzi aizņemtu un pārblīvētu.

Otrkārt, izvairieties no aizņemtu rakstu vai maza teksta izmantošanas. Atcerieties, ka cilvēki turēs jūsu papīra krūzi rokās, tāpēc vēlaties, lai jūsu dizains būtu vienkāršs un viegli salasāms no attāluma.

Treškārt, neiesaiņojiet garu tekstu vai logotipus ap krūzīti, jo neviens to nevērsīs, lai izlasītu. Veidojot dizainu uz plakana šablona, atcerieties, ka tikai tāpēc, ka papīra tasīte ir apaļa, no pirmā acu uzmetiena ir redzama tikai 1/3 šablona.

Visbeidzot, atcerieties, ka nedrīkst izmantot pārāk daudz tintes. Vēlaties, lai jūsu dizains būtu uzkrītošs, taču nevēlaties, lai tas būtu izplūdis vai nesalasāms. Tas ir īpaši svarīgi viensienu papīra tasīšu dizainā, kad nav otrā slāņa no augstākās kvalitātes glancēta papīra (kā tas ir dubultsienu papīra tasītēs), kas daudz labāk uzsūc tinti un kam nav šādu problēmu.

Ievērojot šīs vienkāršās vadlīnijas, varat izveidot pielāgotus drukātus papīra krūzītes, kas būs gan pievilcīgas, gan funkcionālas un tādējādi palīdzēs popularizēt jūsu zīmolu.

Drukāta papīra kausa veidne pdf un dizaina makets

 

 

Noklikšķiniet ŠEIT, lai LEJUPIELĀDĪT visus jaunākos papīra krūzīšu dizaina bezmaksas veidnes pdf un maketus vienā BIG .ZIP FILE (~ 150 MB!)

no varavīksnes krūzēm, kas ietver visus zemāk uzskaitītos pasūtījuma drukātos papīra krūzītes makets pdf, eko papīra krūzītes ar logotipu veidnes pdf, personalizētas saldējuma krūzītes makets pdf, pielāgotas PET krūzītes veidnes pdf un zīmolu drukātas cukura veidnes un makets pdf.

Noteikti ievērojiet visas papīra krūzīšu dizaina vadlīnijas katram produktam, kas uzskaitītas katra pdf veidnes vai maketa otrajā lapā.

Saldējuma papīra tasītes pielāgota drukas dizaina makets pdf un dizaina pdf veidne

Porcijveida Cukura pasūtījuma drukas dizaina veidne pdf un dizaina makets